Climazon Rollerball Rollerball on multifunktsionaalne vahend – infrapunakiirguste soojendus ja föön ühes vahendis! Spets.. Category: Anvils Product #: hair-equip-dryer-rollerball 0 stars, based on 0 arvamust reviews Regular price: $ Available from: Viva Klapp OÜ Condition: excellent condition Laos
Avaleht » Juuksur » Salongisisustus ja mööbel » Climazon Rollerball

Climazon Rollerball

Climazon Rollerball
Mudel: hair-equip-dryer-rollerball
Tootekood: 49022

Kaal: 0.00kg
Suurus: 0.00cm × 0.00cm × 0.00cm
Saadavus: Laos

Rollerball on multifunktsionaalne vahend – infrapunakiirguste soojendus ja föön ühes vahendis! Spetsiaalse kuumutusprotsessi abil on võimalik vähendada juuste värvimiseks ja püsilokkide tegemiseks kuluvat aega kuni 50% ning samuti saavutab selle abil suurepärased värvimistulemused ja optimaalse värvipüsivuse. Rullikpalli on võimalik kasutada ka juuksemaski tegemisel, tagades intensiivsema tulemuse.
Vahend on varustatud armatuurlauaga, millelt on võimalik kergesti valida sobiv režiim iga konkreetse protseduuri jaoks– kuivatamine,  püsilokkide tegemine, värvimine jt. Olemas on ka pöördrežiim.
Kõigis režiimides on temperatuuri ja toimingu aega võimalik seadistada eraldi, võimaldades saavutada soovitud mõju sõltuvalt kasutatavast tehnikast ja värvimis- ja viimistlusvahendite omadustest. Eriline pöördrežiim võimaldab määrata nurga, kohandades seda vastavalt igale erinõudele.
Võimsus: 1100 W 


© ViVaBeauty 2018
Ω