APELSINI JA SIDRUNI MASSAAŽIÕLI Ainult professionaalidele!   Antud segu mõjub positiivselt nahale ning on hästi talutav tänu sel.. Category: Anvils Product #: cos-CM7300 0 stars, based on 0 arvamust reviews Regular price: $ Available from: Viva Klapp OÜ Condition: excellent condition Laos
Avaleht » Kosmeetik » Vilight Beauty Professionals » APELSINI JA SIDRUNI MASSAAŽIÕLI

APELSINI JA SIDRUNI MASSAAŽIÕLI

APELSINI JA SIDRUNI MASSAAŽIÕLI
Mudel: cos-CM7300
Tootekood: CM7300

Kaal: 300.00ml
Suurus: 0.00cm × 0.00cm × 0.00cm
Saadavus: Laos

Ainult professionaalidele!
 

Antud segu mõjub positiivselt nahale ning on hästi talutav tänu selle taimsetele õlidele. Selliseid õlisid on väga lihtne kasutada naha töötlemiseks, kuna nad imenduvad suurepäraselt. Seepärast soovitatakse seda igasuguse massaažiprotseduuri puhul.

KOOSTISOSAD

Magusmandliõli, tänu selle kergele bioloogilisele kasutusomadusele, on kasutuses erinevate dermo-kosmeetiliste preparaatide koostises (nt vastsündinute, laste ja vanurite massaažiõlis; tundliku, õrna ja õhukese naha niisutuspiimas), aga ka  kasutusel pehmendava ja toitva vahendina pärast näopuhastust. Magusmandliõli on väga kasulik venitusarmide ennetamiseks raseduse ajal ning rinnanibude lõhenemise vastu imetamise ajal. See on väga kasulik juustele, mis on kuivad ja murdunud päikese ja meresoolase vee tõttu. Lisaks  suurendab magusmandliõli eeterlike õlide levimist aroomiteraapias ning, millistes kogustes seda ka ei kasutataks, ei ole tal nahka ärritavat toimet.     
Apelsini eeterlik õli. Krampidevastane toime; seda soovitatakse lihaspinge korral, kuna aitab ületada väsimust ja stressi. On rahustava, toniseeriva ja noorendava toimega.
Sidruni eeterlik õli. On toniseeriva, puhastava ja põletikuvastase toimega.  
 Professionaalseks kasutamiseks.

Sildid: cos

© ViVaBeauty 2019
Ω