FIALOIDID ROSAATSEA JA PUNETUSE VASTU 10 Х 5 ml Ainult professionalidele!   Kontsentraat   probleemse naha intensiivseks hoolduseks ja punetuse .. Category: Anvils Product #: cos-F03 0 stars, based on 0 arvamust reviews Regular price: $ Available from: Viva Klapp OÜ Condition: excellent condition Laos
Avaleht » Kosmeetik » Vilight Beauty Professionals » FIALOIDID ROSAATSEA JA PUNETUSE VASTU 10 Х 5 ml

FIALOIDID ROSAATSEA JA PUNETUSE VASTU 10 Х 5 ml

FIALOIDID  ROSAATSEA JA PUNETUSE VASTU  10 Х 5 ml
Mudel: cos-F03
Tootekood: F03

Kaal: 5.00ml
Suurus: 0.00cm × 0.00cm × 0.00cm
Saadavus: Laos

Ainult professionalidele!
 

Kontsentraat   probleemse naha intensiivseks hoolduseks ja punetuse rahustamiseks. Tänu oma komponentidele soovitatakse  seda  õrnale ja tundlikule nahale, mis tihti  punetab ja on ärritunud välistegurite mõju tõttu. Ideaalne hooldus kiire tulemusega.
Kasutamine: Kantakse peale  iga päev õrnade ringlevate liigutustega näole, kaelale ja dekoltee piirkonnale. Sobib ideaalselt kokku igasuguse professionaalse, funktsionaalse ja dekoratiivkosmeetikaga, on lisandiks niisutavale ja  rahustavale kreemile tundliku naha korral.

Toimeained:
Rahustava toimega taimeekstraktid, eemaldavad punetuse,on vasoprotektiivse ja vasotoonilise  toimega.
EKSTRAKTID: NASTURTIUM(tugevdab, põletikuvastane), HAMAMELIS (turseid alandav, kudesid kokkutõmbav), CENTELLA (pehmendav, taastav, depigmenteeriv),MUSTIKAS; MUSTA LEEDRI VILI, KUMMEL, KÜPROSE EKSTRAKTID (rahustab), ALLANTOIIN (keratoplastika, pehmendab, rahustab, silub)

Sildid: cosmetics

© ViVaBeauty 2018
Ω