MAGUSMANDLIÕLI Ainult professionaalidele!   Õli saadakse  enamjaolt magusmandli Prunus amigdalus  seemnetest kü.. Category: Anvils Product #: cos-CM8300 0 stars, based on 0 arvamust reviews Regular price: $ Available from: Viva Klapp OÜ Condition: excellent condition Laos
Avaleht » Kosmeetik » Vilight Beauty Professionals » MAGUSMANDLIÕLI

MAGUSMANDLIÕLI

MAGUSMANDLIÕLI
Mudel: cos-CM8300
Tootekood: CM8300

Kaal: 300.00ml
Suurus: 0.00cm × 0.00cm × 0.00cm
Saadavus: Laos

Ainult professionaalidele!
 

Õli saadakse  enamjaolt magusmandli Prunus amigdalus  seemnetest külmpressi teel  lahusteid kasutamata. Õli on õrna aroomiga ning seda kasutatakse naturaalsel kujul. Tänu oma heale määrimisomadusele kasutatakse magusmandliõli kõige enam esteetilise- professionaalse- ja füsioteraapilise massaaži tootena, kuna tänu sellele tootele nahk muutub väga libedaks. Magusmandliõli sobib kokku teiste eeterlike õlidega ning selline kooslus tekitab suurepärase aromaatse ja funktsionaalse massaaži.                                                                                                 
Magusmandliõli kasutatakse dermatoloogias ja kosmetoloogias tänu selle suurepärasele imendumisvõimele, aga ka tänu kaitsvale, valuleevendavale, niisutavale ja pehmendavale toimele. Pehmendab nahka ja muudab selle elastsemaks, aitab vältida venitusarmide teket. Sobib igasugusele nahatüübile, eriti kuivale ja põletikulisele.

KASULIK TEADA: ennevanasti sümboliseeris mandel hinge, st inimese olemust, mida kaitseb tugev koor. Koore purustamine tähendas inimese sisemise aarde tundmaõppimist.

Sildid: cos

© ViVaBeauty 2019
Ω