MERELISE PÄRITOLUGA LIPOSOOMI KOLLAGEEN Väga efektiivne kosmeetiline hooldus liposoomide baasil, taimse  kollageeni mikrokapslitest, ülituge.. Category: Anvils Product #: cos-SCV8 0 stars, based on 0 arvamust reviews Regular price: $ Available from: Viva Klapp OÜ Condition: excellent condition Laos
Avaleht » Kosmeetik » Vilight Beauty cosmetics » MERELISE PÄRITOLUGA LIPOSOOMI KOLLAGEEN

MERELISE PÄRITOLUGA LIPOSOOMI KOLLAGEEN

MERELISE PÄRITOLUGA LIPOSOOMI KOLLAGEEN
Mudel: cos-SCV8
Tootekood: SCV8

Kaal: 30.00ml
Suurus: 0.00cm × 0.00cm × 0.00cm
Saadavus: Laos

Väga efektiivne kosmeetiline hooldus liposoomide baasil, taimse  kollageeni mikrokapslitest, ülitugevate bioloogiliste omaduste ja  imendumisvõimega. Taimne kollageen on haruldane taimne proteiin, mis omab loodusliku kollageeni struktuuri. Looduslik kollageen: Senegali akaatsia ekstrakt mõjub nahale sarnaselt  nagu looduslik kollageen. Toode sobib küpsemale nahale, aga sobib ka nooremale nahale intensiivseks niisutamiseks ja vananemisvastaseks profülaktikaks.

Sobib igasugusele nahatüübile, aga ka väga õrnale ning  tundlikule nahale. Tootes  sisalduvad taimsed kollageenid annavad nahale elastsuse ja kaitse ning võitlevad  vananemise ilmingutega. Pärast liposoomsete kollageenide kasutamist tõuseb naha toonus, elastsus ning väikesed nahapuudused muutuvad märkamatuteks. Sobib ideaalselt  kasutamiseks silmaümbruse kontuuril.

Sildid: cos

© ViVaBeauty 2018
Ω