PORGANDI JA KURGI EKSTRAKTIGA PÄEVITUSE TUGEVDAJA Spetsiifiliste omadustega emulsioon tugevdab ja kiirendab loomulikku päevitust. Sisaldades aminohape.. Category: Anvils Product #: cos-SI5 0 stars, based on 0 arvamust reviews Regular price: $ Available from: Viva Klapp OÜ Condition: excellent condition Laos
Avaleht » Kosmeetik » Vilight Beauty cosmetics » PORGANDI JA KURGI EKSTRAKTIGA PÄEVITUSE TUGEVDAJA

PORGANDI JA KURGI EKSTRAKTIGA PÄEVITUSE TUGEVDAJA

PORGANDI JA KURGI EKSTRAKTIGA PÄEVITUSE TUGEVDAJA
Mudel: cos-SI5
Tootekood: SI5

Kaal: 200.00ml
Suurus: 0.00cm × 0.00cm × 0.00cm
Saadavus: Laos

Spetsiifiliste omadustega emulsioon tugevdab ja kiirendab loomulikku päevitust. Sisaldades aminohapet Türosiini, mis on loodusliku melaniini stimulaator, porgandiekstrakti ning kreeka pähkli õli, saavutab kreem päevituse stimulaatori omadused. Aloe Vera geel ja kurgiekstrakt rahustavad ning värskendavad nahka, muutes selle värskeks ning kaitstes seda liigse ärakuivamise eest soola ja päikese mõju tõttu. Soovitatakse kasutada igapäevaselt, alustades nädal enne aktiivset päikesevõttu, et stimuleerida melaniini tootmist. Sobib kasutamiseks enne ja pärast päevitamist, et tõhustada, tugevdada ning  säilitada päivitust. Sobib kasutamiseks solaariumis, kuna annab ühtlase ning kuldse päevituse efekti. Sobib kasutamiseks ka päevitusjärgse kreemina nii näole kui kehale, sest niisutab nahka intensiivselt.
Kasutamine: Kantakse näole ja kehale kergete massaažiliigutustega enne ja pärast päevitamist või  UV-lampide kasutamist. Võib kasutada koos päikesekaitsevahenditega (kasutatakse pärast).
Toimeained: ТÜROSIIN (looduslik melaniini stimulaator), ALOE VERA GEEL (niisutab, rahustab, toniseerib, värskendab), PORGANDI EKSTRAKT (rahustab, tugevdab ja võimendab päevitust), KURGI EKSTRAKT (niisutab, värskendab, rahustab), KREEKA PÄHKLI ÕLI (UV-kaitse, kinnistab päevitust), TAIMEÕLID (naha kaitse, taastamine)

Sildid: cos

© ViVaBeauty 2018
Ω