See veebisait kasutab kolmandate osapoolte küpsiseid, et pakkuda teile paremat sirvimiskogemust.
Vaikimisi on lubatud ainult olulised küpsised. Lisateavet selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame ja kuidas saate oma seadeid muuta.

⠀6 kaudset põhjust, miks peab enda eest hoolitsema⠀

⠀⠀6 kaudset põhjust, miks peab enda eest hoolitsema⠀

– Esimene põhjus oled sina ise. Me räägime armastusest. Naine, kes armastab ennast, leiab alati aega enese eest hoolitsemiseks. Hoolitsetud naist on võimatu mitte armastada!

– Hea tuju. Enda eest hoolitsev naine näeb iga päev, kuidas ta nahk särab, kuidas ta on kaunilt riietatud, et tal on ilusad juuksed, ta meeldib iseendale ning see teeb tuju alati heaks.

–  Nagu me varem mainisime, ei jää hoolitsetud naine meestele märkamatuks. Enamasti viib see suheteni. Hoolitsetud, särava naha ja juustega naine ei jää kindlasti väärilisele mehele märkamatuks.

– Me tutvume senini esmamulje ehk riietuse järgi. Enese eest hoolitsev naine äratab alati teistes inimestes huvi. Ning loomulikult märkab vestluskaaslane ka säravat nahka ja selget pilku.

– Naine pikendab oma noorusaega. Sageli on naised 60. eluaastaks juba lakanud oma välimusele tähelepanu pööramast. Aga need, kes jätkavad enda eest hoolitsemist, justkui pikendavad oma noorust.

– Eeskuju oma lastele. Poisi jaoks on oma välimuse eest hoolitsev ema tulevase naise kuvand, tüdruku jaoks – näide sellest, kuidas näeb välja ilus hoolitsetud naine.

-Kutsume kõiki naisi üles armastama iseennast, hoolitsema enda eest ja vallutama seda maailma Kas olete nõus?