Meist

VIVABEAUTY

Meie aja ilu pole looduse kingitus, vaid kosmetoloogia saavutused. 2011. aastal asutatud ViVaBeauty teab, et enda ja oma keha eest hoolitsemine on paljutõotav investeering sinu enda heaolusse.

Oleme kvaliteetsete professionaalsete seadmete ja kulumaterjalide tarnija ilusalongidele, ilusalongidele. Samuti esindame ametlikult Itaalia kosmeetikatooteid Vilight Beauty ja Clemathis Balti riikides.

Seadmete ja kosmeetikatootjate partneri ja edasimüüjana pakume tooteid parimate hindadega.

Meie töö põhisuunaks on koostöö ilusalongide, ilusalongide, erakosmetoloogide, juuksuritega. Keskendume eelkõige ostja huvidele ja nõudmistele.

Raha väärtus
Kiire kohaletoimetamine
Meie nõu ja tugi
Positiivsed klientide arvustused on meie reklaam

KOOLITUS

Professionaalse kosmeetika Vilight Beauty ja Clemathise baasil viime läbi koolitusseminare kosmeetikutele, samuti täiendkoolitusi. Koolitus toimub nii offline kui ka veebis.

Pakume konsultatsioone kõige huvitavamate uudiste kohta kosmeetikaseadmete turul ja ilutööstuses, populaarsete näo- ja kehahooldusprotseduuride kohta. Jagame hea meelega infot professionaalse kosmeetika Vilight Beauty ja Clemathise kohta, aitame varustust valida.

Kosmeetikaseadmete ostjatele pakutakse koolitust seadmete iseseisvaks tööks ja teenuste osutamiseks. Koolituskursuse viib läbi kosmetoloogiaseadmete spetsialist, kes tunneb kõiki ametisaladusi.

Meil on hea meel, et olete meid valinud. Oleme kindlad, et vastastikku kasulik koostöö saab olema pikk ja sellest kujuneb kindlasti tugev äripartnerite sõprus!