See veebisait kasutab kolmandate osapoolte küpsiseid, et pakkuda teile paremat sirvimiskogemust.
Vaikimisi on lubatud ainult olulised küpsised. Lisateavet selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame ja kuidas saate oma seadeid muuta.

ALOE CONDUCTIVE GEEL

ALOE CONDUCTIVE GEEL

1000 ml

Elektrit juhtiv geel, mis on spetsiaalselt loodud professionaalsete näo- ja kehahoolduste jaoks. Seda saab kasutada nii esteetiliste seadmete kui ka klassikaliste käsitsi kasutatavate toodetega.

Geel sobib eriti hästi naha sügavpuhastusprotseduurideks, nagu dermabrasioon, mikrodermabrasioon, ultraheli näohooldus, virtuaalne mesoteraapia, raadiosagedus, elektroporatsioon ja mikrovool.

Tänu Aloe Barbadensise ekstrakti olemasolule ei hõlbusta geel mitte ainult aparaadi kasutamist, vaid omab nahka rahustavat ja niisutavat toimet, mis aitab hoida seda protseduuri ajal pehme ja niisutatuna.

Lisaks saab geeli kasutada ka põletiku vähendamiseks ja naha rahustamiseks pärast invasiivsemaid protseduure nagu dermarolling ja keemiline koorimine, aidates taastada naha tervislikku seisundit ning parandades selle välimust. Geeli saab kasutada ka klassikalistes manuaalsetes hooldustes, nagu massaaž või mudamähkimised, pakkudes nahka rahustavat ja niisutavat toimet.
Ingredients: Aqua, Glycerin, Dipropylene Glycol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Carbomer, Sodium Hydroxide, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta.

Kood: AOG1C