See veebisait kasutab kolmandate osapoolte küpsiseid, et pakkuda teile paremat sirvimiskogemust.
Vaikimisi on lubatud ainult olulised küpsised. Lisateavet selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame ja kuidas saate oma seadeid muuta.

Hirm kaotada väline atraktiivsus…

Hirm kaotada väline atraktiivsus…
Follikulaarne hüperkeratoos on selle hirmu üks levinum põhjus. Iseenesest pole see ohtlik haigus, kuid see toob kaasa komplekse või tõsiseid psühholoogilisi probleeme.
Mis on follikulaarne hüperkeratoos?📌
Tavaolukorras uueneb naha sarvkiht (kõige pindmisem) ligikaudu kord kahe ööpäeva jooksul. See ilmneb peamiste epidermise rakkude, keratinotsüütide, mida leidub 80% nahas, muutumise tõttu. Just nemad jagunevad, muutudes sarvkihis soomusteks ja kooruvad järk-järgult maha. See on järkjärguline ja pidev koorimisprotsess, mis pakub meile kaitset keskkonna eest.
Kui tasakaal on häiritud, tekivad väga tiheda sarvkihiga nahapiirkonnad. Nii tekib hüperkeratoos. Follikulaarse hüperkeratoosi korral ummistuvad juuksefolliikulite avad. See põhjustab aseptilist põletikku ja väikeste punaste või pruunide punnide ilmumist nahapiirkondadele.
Kuidas klienti aidata?
Pakume selleks mandelkoorimist ja Lifting Peel`i.
Mille poolest on antud koorimised nii head:
🌱 Need koorivad õrnalt pealmise surnud nahakihi, tänu sellele saame hoopis teistsuguse, ühtlase tekstuuri ja terve jume.
🌱Vähendavad pooride läbimõõtu.
🌱Tasandavad väikeseid kortse.
🌱Ja pindmiste koorimiste kõige olulisem eelis on see, et käivitub eneseregeneratsioon, stimuleeritakse rakkude basaalkihti ning need hakkavad aktiivselt jagunema.
Täpselt see, mida vaja oligi!
Milliseid meetodeid kasutate follikulaarse hüperkeratoosi vastu võitlemiseks Teie?