See veebisait kasutab kolmandate osapoolte küpsiseid, et pakkuda teile paremat sirvimiskogemust.
Vaikimisi on lubatud ainult olulised küpsised. Lisateavet selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame ja kuidas saate oma seadeid muuta.

Räägime kaelast ja dekolteepiirkonnast…

Räägime kaelast ja dekolteepiirkonnast…
Me hoolitseme korralikult oma näo eest, kuid unustame kaela ja dekolteepiirkonna naha. Nendele õrnadele ja delikaatsetele kohtadele on kasulik õhuke kreemikiht, millega me tavaliselt oma nägu hellitame. Mis on juba hea. Kuid sellist hoolitsust ei saa nimetada piisavaks.
Kaela ja dekolteepiirkonna nahk on õhuke ning õrn. Neid kehapiirkondi iseloomustab väike kogus nahaalust rasva, mis põhjustab kiire naha „närbumise“. Toonuse puudumine, pigmentatsioon, horisontaalsed kortsud ja kortsud, tuntud kui “Veenuse rõngad” – kui ei pööra tähelepanu oma kaelale, siis näitab see meile kiiresti meie tegelikku vanust.
Selle vältimiseks ärge lõpetage losjooni ja seerumi kandmist lõua alla. Ja kui vanuselised nähtavad muutused on juba tekkinud, on aeg kella tagasi keerata. Õnneks on tänapäeval olemas meetodid mistahes näo- ja kehapiirkonna muutmiseks.
Seniks aga esitleme teile FILLER-KREEM KERAMIIDID PEPTIIDID HÜALUROONHAPE ja FILLER-SEERUM KERAMIIDID PEPTIIDID HÜALUROONHAPE.
Näidustused: vananevale, närbunud, lõtvunud, atoonilisele, õhenevale nahale.
Toimeained:
keramiidide ja peptiidide kompleks,
kolme tüüpi hüaluroonhapet (kõrge, keskmise ja madala molekulmassiga).
Kas Teie kasutate kaela ja dekolteepiirkonna naha hooldamiseks spetsiaalseid tooteid?