See veebisait kasutab kolmandate osapoolte küpsiseid, et pakkuda teile paremat sirvimiskogemust.
Vaikimisi on lubatud ainult olulised küpsised. Lisateavet selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame ja kuidas saate oma seadeid muuta.

Talvine koorimine: hooaja tähtsaim protseduur.

Talvine koorimine: hooaja tähtsaim protseduur.

Talv on parim aeg aastas keemiliseks koorimiseks, kuna see võib muuta Teie naha päikesevalguse suhtes tundlikuks, aga talvel viibite tõenäolisemalt  rohkem siseruumides. Seetõttu on ka taastumisprotsess lihtsam.Mille poolest on siis koorimine hea: see koorib õrnalt pealmise surnud nahakihi, tänu millele saame hoopis teistsuguse, ühtlase, reljeefse, terve jumega naha, vähendab pooride läbimõõtu, silub väiksemad kortsud, ja pindmiste koorimiste kõige olulisemaks plussiks on see, et algab eneseregeneratsiooniprotsess, kuna stimuleerime rakkude basaalkihti ja need hakkavad aktiivselt jagunema.

Ettevõte Vilight Beauty pakub erinevaid koorijaid:

LIFTING-KOORIJA рН 2

GLÜKOOLKOORIJA рН 1

ENSÜÜMNE KOORIJA

ASELAIINKOORIJA рН 2,5

MANDELKOORIJA рН 2,4

OXIGEN-KOORIJA рН 2,2

Peale kuuri läbimist saame tervikliku, uuendatud epidermise kihi!

Kuna meie nahas on kõik omavahel seotud, siis epidermise uuenemisega saadetakse signaalmolekulid sügavamatesse dermise kihtidesse ning ka see hakkab aktiivsemalt tööle. Aktiveeritakse oma kollageeni, elastiini, hüaluroonhappe tootmine, st. kõigi nende toimeainete tootmine, mis vastutavad naha tooni, elastsuse, tugevuse, kortsude puudumise eest.

Koorijaid saab suurepäraselt kombineerida selliste protseduuridega, nagu mesoteraapia ja biorevitalisatsioon, kuna nad täiendavad üksteist suurepäraselt, pikendades mõju.

Mõju suureneb iga järgneva protseduuriga. Teine pluss on see, et puudub pikaajaline taastusravi ning tugev kihistumine.

Miinimumkuur on vähemalt 4 protseduuri. Kord nädalas.

Teie nahk tänab teid!